İNEGÖL MOBİLYA TİCARET MERKEZİ

İMOTİM; İnegöl’de 150 Mobilya üreticisinin bir araya gelerek oluşturduğu, mobilya ticaret merkezidir. 2014 yılında İnegöl Bursa karayolu üzrende inşa edilen, 40bin metrekare kapalı alana cause and effect essay sahip binanın temeli, Seyran Koltuk firma sahibi Mahmut Yaran ve kardeşleri tarafından atılmıştır. 2017 yılında mobilya alıcılarına hizmet vermeye başlamıştır.

 


 

Her gün mobilya fuarı

Mobilya Fuarı konsepti ile tasarlanan ticaret merkezinde farklı tarzlarda üretim yapan mobilya firmaları, ürünlerini toptan ve perakende müşterilerine sergileme imkanı bulmaktadır. Gelişen mobilya sektöründe İMOTİM akla gelen ilk adres olmayı hedeflemektedir.

Mobilya alış-verişine yepyeni bir soluk getiren İMOTİM, kolay ulaşımı, geniş otoparkı, çocuk oyun alanı, Meşhur İnegöl Köftesinin sunulduğu Restoranı, katlar arasında rahatça dolaşmayı sağlayacak how to write an analytical essay on a book yürüyen merdivenleri, yaz kış çalışan iklimlendirme sistemleri ile alışverişe konfor katarak, mobilya ticaret merkezi isminin hakkını veriyor.

Kalite İMOTİM güvencesiyle sunuluyor

Türkiye’nin her noktasına ürün sevk edebilen İMOTİM, mobilya montaj ve kurulum hizmetlerini de vermekten geri kalmıyor. Zengin ürün çeşidi, uygun fiyatları, kalitesi ile İnegöl’e mobilya almaya gelenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. İMOTİM firmaları kurumsal değerlerini deklare ederek satılan her ürüne İMOTİM güvencesi veriyor.

İMOTİM yeni güç merkezi

“Birlikte büyüyelim” sloganı ile sektöre yeni ufuklar açmaya hazırlanan İMOTİM, 150 Üretici firma, toplamda 200bin metrekare kapalı üretim alanı ve yıllık 150bin takım mobilya üretim kapasitesiyle 4bin kişiye mobilya sektöründe istihdam sağlayarak, sektörün yeni güç merkezi konumuna ulaşıyor.

İMOTİM 100’ün üzerinde ülkeye mobilya ihraç ederek hem ülke ekonomisine hem de Türkiye’nin tanıtımına büyük fayda sağlıyor. Yakın zaman da oluşturulan İMOTİM kooperatifi ile katma değeri yüksek ticaret için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bu proje ile Türkiye içinde ki mobilya mağazalarına ürün tedarik ederek hizmet eden üreticiler, kalite, tasarım ve yeni konseptler geliştirmek konusunda uzmanlaşarak gelişmeye büyük katkı sağlayacaklar.

Sizleri güler yüzlü, dinamik, samimi kadromuzla İMOTİM’de misafir etmekten onur duyarız.

İMOTİM Yönetim Kurulu