İMOTİM Mobilya AVM

01. İMOTİM

İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi

İmotim Mobilya Elektronik Ticaret Anonim Şirketi, İnegöl’de 150 mobilya üreticisinin bir araya gelerek oluşturduğu, mobilya ticaret merkezidir.

40.000 metrekare ile Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ticaret showroomu olan İmotim Mobilya AVM, mobilya fuarı konsepti ile tasarlanmış olup farklı tarzlarda üretim yapan mobilya firmaları ürünlerini müşterilere sunma imkanı bulmaktadır.

Binlerce birbirinden güzel mobilyalar

02. Hergün Mobilya Fuarı

Yüzlerce üreticinin bir araya geldiği adres

Mobilya fuarı konsepti ile tasarlanan ticaret merkezinde farklı tarzlarda üretim yapan mobilya firmaları, ürünlerini toptan ve perakende müşterilerine sergileme imkanı bulmaktadır. Gelişen mobilya sektöründe İMOTİM Mobilya AVM akla ilk gelen adres olmayı hedeflemektedir.

Mobilya alış-verişine yepyeni bir soluk getiren İMOTİM Mobilya AVM, kolay ulaşımı, geniş otoparkı, çocuk oyun alanı, meşhur İnegöl Köftesinin sunulduğu restoranı, katlar arasında rahatça dolaşmayı sağlayacak yürüyen merdivenleri, yaz kış çalışan iklimlendirme sistemleri ile alışverişe konfor katarak, mobilya ticaret merkezi isminin hakkını vermektedir.